EN ÇOK TUTULAN TAKIM GALATASARAY

 

ANKETİMİZ YAYINDA OLDUĞU SÜRECE FENERBAHÇE İLE GALATASARAY KIRANKIRANA EN ÇOK TUTULAN TAKIM OLMA KONUSUNDA YARIŞTILAR. YARIŞI % 6' LIK FARKLA GALATASARAY KAZANDI

 

Sitemizde geçtiğimiz günlerde "hangi takımı tutuyorsunuz?" sorusu ile bir anket başlatmıştık. Anketimize yoğun ilgi vardı. Toplam 268 oy kulanıldı. Gönüllerin şampiyonu Galatasaray oldu. Anket boyunca Galatasaray Spor Klübü hep birinci idi zaten. Galatasaray oyların % 39 'unu, Fenerbahçe Spor Klübü oyların  % 33' ünü, Beşiktaş oyların % 17'sini aldı. Trabzonspor da oyların % 5' e yakın bir kısmını alırken , %4 'e yakın bir kesimde Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor dışında bir takımı tuttuklarını belirttiler.

 

Anketin sonuçlarını aşağıda aynen veriyorum:

 

ANKET : Hangi takımı tutuyorsunuz?
  Galatasaray 39.93 % (107)
  Fenerbahçe 33.96 % (91)
  Beşiktaş 17.54 % (47)
  Trabzonspor 4.85 % (13)
  Bunların dışında olan bir takımı tutuyorum. 3.73 % (10)
Toplam oy: 268

 

Anketimize katılan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

 

Yeni anketimiz de yayına girmiştir. Bu ankete de oylarınızı bekleriz.

 

Bu yazıdan sonra  sitemizde güncellemeler haftada bir olacaktır. Her pazartesi sabah saat 09. 00 itibarı ile sitemize üç yeni yazı eklenecektir. Ancak yorum kısmında gerek sitemizin gerekse ziyaretçilerimizin her an yorumları olabilir.

 

 

Bu yazı ile ilgili yorum yapmak isterseniz aşağıdaki adrese tıklayınız.

 

 http://www.blogcu.com/post_comment.php?u=memurdostu&e_id=2260977


ÖNEMLİ NOT :

 

Mail listemize üye olun. Sitemize yeni yazılar eklendikçe, e-posta adresinize mail göndererek bildirelim. Özellikle memur haberleri, memur alımıyla ilgili haberler, KPSS, magazin, sağlık ve teknoloji haberleri ilginizi çekiyorsa mail listemize üye olmanız sizin yararınızadır. Mail listemize üye olmak için sitemizin en altında bulunan kutucuğa mail adresinizi yazıp göndermeniz yeterlidir. Yada buraya tıklayın ve açılan sayfadaki kutucuğa mail adresinizi yazıp gönder tuşuna basarak da mail listemize üye olabilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !